profesionální fotografování a design
Menu
menu

 

 

 

 

 

 

Petr Tyll se fotografování architektury, exteriérů a interiérů profesionálně věnuje již od roku 2003. Poskytuje špičkovou realizaci, při které se vždy řídí přáním a požadavky klienta, ale je schopen vlastního vyhodnocení situace vedoucího k efektivnímu výsledku.

K fotografování přistupuje nanejvýše zodpovědně a profesionálně. Svým klientům neposkytuje průměrné fotografie, ale snímky maximální kvality jak po stránce technické, tak po stránce komerční a propagační užitečnosti.

Realizoval mnoho projektů  pro bezpočet společností, samostatných hotelů i hotelových řetězců včetně InterContinental Prague, Sheraton Prague, Clarion Hotels či Axxos Hotels & Resorts. Je obeznámen s manuály hotelového fotografování skupiny Hilton Hotels, Starwood Hotels & Resorts a Choice Hotels International atd.

Cenné zkušenosti načerpal v ateliéru špičkového komerčního fotografa Gorana Tachevski i studiem prací zahraničních fotografů.

„V dnešní době si v silné konkurenci hotelů a penzionů hosté vybírají pobyt zejména na základě fotografií a referencí.  Například průzkum amerického serveru Expedia ukazuje, že pouhé zdvojnásobení počtu fotografií hotelu na OTA serverech může zvýšit obsazenost až o 4,5% a zvýšit hotelový  Average Daily Rate (ADR).  TripAdvisor již v roce 2012 zveřejnil zprávu o tom, že hotely s s více než 20 fotografiemi na svém webu mají o 150% větší schopnost potencionálního hosta zaujmout.“

Fotografování hotelů je specifickou disciplínou a vyžaduje nejen zvládnutí techniky zobrazování interiérů a exteriérů, ale také chápání fungování hotelu a jeho propagace.

 

Ceny

do 10 snímků – 2.500,- Kč / snímek

11 – 15 snímků – 1.500,- Kč / snímek

Při dlouhodobé spolupráci či větším množství snímků jsou stanoveny individuální ceny. Ceny bez DPH.