profesionální fotograf
Menu
menu

 

 

 

 

 

 

Jmenuji se Petr Tyll a profesionálnímu fotografování se věnuji od roku 2003. Nabízím špičkovou realizaci, při které se vždy řídím přáním a požadavkem klienta, ale jsem samozřejmě schopen vlastního vyhodnocení situace vedoucího k efektivnímu výsledku.

K fotografování přistupuji nanejvýše zodpovědně a profesionálně. Svým klientům neposkytuji průměrné fotografie, ale snímky maximální kvality jak po stránce technické, tak po stránce komerční a propagační užitečnosti.

Jsem obeznámen s manuály hotelového fotografování skupiny Hilton Hotels, Starwood Hotels & Resorts a Choice Hotels International. Cenné zkušenosti jsem získal spoluprací s bezpočtem samostatných hotelů i hotelových řetězců včetně Intercontinental Prague, Sheraton Prague, Clarion Hotels a aktuálně Axxos Hotels & Resorts.

Je třeba si uvědomit, že v dnešní době si v silné konkurenci hotelů a penzionů hosté vybírají pobyt zejména na základě fotografií a referencí.  Například průzkum amerického serveru Expedia ukazuje, že pouhé zdvojnásobení počtu fotografií hotelu na OTA serverech může zvýšit obsazenost až o 4,5% a zvýšit hotelový  Average Daily Rate (ADR).  TripAdvisor již v roce 2012 zveřejnil zprávu o tom, že hotely s s více než 20 fotografiemi na svém webu mají o 150% větší schopnost potencionálního hosta zaujmout.

Fotografování hotelů je specifickou disciplínou a vyžaduje nejen zvládnutí techniky zobrazování interiérů a exteriérů, ale také chápání fungování hotelu a jeho propagace.

Pokud Vás výsledky mé práce oslovily, kontaktujte mě, prosím, k nezávazné konzultaci či přímo k dohodnutí rozsahu naší spolupráce. Působím běžně po celé České republice.